Ekeberg Elektro

📍 Elektrikere i Oslo

Ekeberg Elektro
9.0

Ekeberg Elektro er et anerkjent elektrikerfirma i Oslo, som tilbyr profesjonelle tjenester innenfor elektriske installasjoner og vedlikehold. Kundenes tilbakemeldinger fremhever en høy grad av kompetanse, pålitelighet og serviceinnstilling. Fra enkle reparasjoner til større oppgraderinger, som elbilladere og oppgraderinger av boliger, leverer de skreddersydde løsninger med fokus på kvalitet og sikkerhet.

Spesielt verdsettes rask respons, tydelig kommunikasjon og en grundig tilnærming til oppdrag. Kundenes beskrivelser indikerer en opplevelse preget av fleksibilitet, effektivitet og en vilje til å imøtekomme spesifikke behov. Ekeberg Elektro er et solid valg for de som søker en erfaren og pålitelig elektriker i Oslo-området.

Funksjoner og tjenester hos Ekeberg Elektro

Tjenestealternativer

  • Pristilbud på nettet
  • Tjenester på stedet

Fasiliteter

  • Kjønnsnøytralt toalett

Klientell

  • LHBTQ+-vennlig
  • Vennlig mot transkjønnede

Parkering

  • Kostnadsfri parkeringsplass

Ekeberg Elektro er på plass 1 av 28 i elektrikere i Oslo

Kundeanmeldelser

★★★★★
★★★★★

Ekeberg Elektro har en vurdering på 4.8 ut av 5 basert på over 111 anmeldelser på Google

Stein-Erik Wendel

Ekeberg Elektro tar seg meget godt betalt for et lite oppdrag. Jeg fikk en regning på kr. 6.800.- for 25 minutters arbeid med å skifte en termostat til varmekabler på badet. Materialkostnader utgjorde ca kr. 1.200.-, resterende var 2 timer fakturering, 750.- kjøring i Oslo, 400.- dokumentasjon og moms. Når jeg sendte en henvendelse til firmaet om en forklaring på faktura, har jeg ikke mottatt noen tilbakemelding. Firmaer som fakturerer sine kunder på denne måten, bør man holde seg langt unna! Hilsen Stein-Erik Wendel

Stein-Erik Wendel ☆ 1/5
Stølan Viggo

Meget fornøyd med alle både Renny Terland og elektrikerene i dette firmaet - både samarbeidet og arbeidet og produktene. Og prisene slo 3 andre firmaer. Anbefaler dem. Vedr.: Opplegg strøm og montering av elbillader, forlengelse av kurs til stikk i garasje, kobling i skap, kobling av lader og equlizer, kobling av utelampe.

Stølan Viggo ☆ 5/5
Ronny Gydar

En veldig hyggelig kar fra Ekeberg Elektro monterte to stikkontakter for oss. All kommunikasjon med de har vært rask, ryddig og oversiktlig, fra vi bestilte til jobben ble gjort. Hadde en fin dialog rundt hva vi ønsket, hva elektrikeren mente var enkelt og mer komplisert. Og resultatet ble veldig bra med ingen nye synlige ledninger på veggen.

Ronny Gydar ☆ 5/5
Mats Knudsen

Haakon fra Ekeberg Elektro installerte billader hjemme hos oss, og jeg kunne ikke vært mer fornøyd. Han var punktlig, profesjonell og ryddig, forklarte underveis hva som ble gjort og sørget for at alt fungerte perfekt før han dro. Arbeidet ble utført effektivt og med høy kvalitet. Anbefales på det sterkeste!

Mats Knudsen ☆ 5/5
Sebastian Ness

Nøye, effektivt og kunnskapsrikt. Byttet stikk, fikset avvik i sikringsskap og installerte komfyrvakt.

Sebastian Ness ☆ 5/5
Stein Olsen

Alltid positive og serviceinnstilte, kommer på tiden. Magnus skal ha ekstra skryt for å ta lead og følge opp underveis, og ikke minst vise fleksibilitet rundt innkjøp av el-utstyr. Stor oppgradering av tomannsbolig og er godt fornøyd, så fem stjerner fortjener de.

Stein Olsen ☆ 5/5
Rikke hellandsjø Gjøen

Veldig fornøyd med hjelpen fra Ekeberg Elektro og Haakon! Alltid på tilbudssiden

Rikke hellandsjø Gjøen ☆ 5/5

Informasjon om Ekeberg Elektro

Adresse

Ekeberg Elektro ligger på Ekebergveien 127B, 1178 Oslo, Norge

Telefon

Telefonnummeret til Ekeberg Elektro er +47 48 02 04 44

Nettsted

Nettstedet til Ekeberg Elektro er: eelektro.no

Åpningstider

Mandag: 08:00–16:00
Tirsdag: 08:00–16:00
Onsdag: 08:00–16:00
Torsdag: 08:00–16:00
Fredag: 08:00–16:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

Kontakt Ekeberg Elektro

    Lignende alternativer til Ekeberg Elektro

    Subir